FRANCHISEMODELLEN

HET TUNA METZGEREI CONCEPT MET ONZE 33 JAAR ERVARING

Als Tuna Food GmbH streven we ernaar om onze ervaring van 33 jaar samen met u, onze gewaardeerde partners, naar een hoger niveau te tillen. Daarom presenteren wij met trots ons franchiseconcept aan u.

Onze ervaring in de detailhandel en de groothandel bestrijkt een breed spectrum van productgebruik tot verkoop. Tegelijkertijd worden onze producten geproduceerd in overeenstemming met de waarden waarin we geloven en doen we geen concessies aan het principe van halal en hoge kwaliteit.

In dit concept is het een van onze doelstellingen om een optimale winstgevendheid te verzekeren door het verkoopproces samen met onze franchisepartners uit te voeren.

SAYILARLA

TUNA FOOD

0
‘den bu güne
0
Franchise Noktası

Üretim

Değerlerimiz

Hijyen

Hammaddenin temin edilmesinden, son ürüne kadar her aşamada tüm hijyenik koşullara dikkat edilmektedir. Tüm çalışanlarımız hijyen bilinciyle hareket etmektedir.

Helallik

Üretim aşamalarımızın tamamında İslami usul ve hassasiyetlere dikkat ediyoruz. Tüketicilerimize helal ve güvenilir kırmızı ve beyaz et ürünleri sunuyoruz.

Doğallık

Ürünlerimizde glutamat ve renklendirici gibi zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz. Tüketicilerimize helal, doğal ve lezzetli kırmızı ve beyaz et ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

FAQ

Tuna Metzgerei Modeli, Tuna Food taze et, beyaz et ve şarküteri ürünlerinin kolaylıkla bulunabileceği, belli standartlar çerçevesinde kasap mağazası konseptidir. Her büyüklükte mağaza ile uygulanabilen Tuna Metzgerei konseptini dilerseniz marketinizin bir bölümü dönüştürerek de uygulayabilirsiniz. Yüksek standartlarda geliştirdiğimiz Tuna Metzgerei konsepti tüm Avrupa genelinde yaygın bir marka olan Tuna Food ürünlerini müşterilerine daha kolay ulaştırma ve iş ortaklarımıza maksimum kazanç sağlama amacıyla geliştirilmiştir.

Tuna Metzgerei Modeli‘nde, Tuna Food tarafından üretimi yapılan; şarküteri, beyaz et, kırmızı et ve hazır gıdalar olmak üzere tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. Mağaza büyüklüğü ve kapasitesi çerçevesinde ürünlerin hazırlanması ve saklanması için gerekli olan alanlar alanında uzman iç mimarlık ekipleri tarafından tasarlanmıştır.

  • İş ortakları için maksimum karlılık ve güvenli bir yatırım imkanı
  • Tuna Food markasına duyulan güven
  • Avrupa’da yaygın olarak bilinirliği bulunan ve tüketicinin güvenini kazanmış bir marka olması
Adım 1: Web sitemizden Tuna Metzgerei başvuru formunu doldurun. 
Adım 2: Ekiplerimiz sizinle iletişime geçip ziyaret ediyor ve kasap olarak yatırım yapmak istediğiniz alanı yerinde inceliyor.
Adım 3: Mağaza alanının büyüklüğüne göre ihtiyaçları tespit edilip gerekli iş ortaklığı süreçleri başlatılır. 
Adım 4: Mağaza hazır hale geldiğinde Tuna Food müşterilerine duyurur ve satış noktaları uygulamasına ekler. 
Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuna Metzgerei Modeli‘ne başvurmak için tıklayınız.