Helallik ve doğallık, tüketicilerimize sunduğumuz ve bizi diğer üreticilerden ayıran temel değerlerimizdir. Üretim aşamalarımızın tamamında hijyene ve doğallığa büyük bir önem veriyoruz. Glutamat ve diğer zararlı katkı maddelerinden uzak, sağlıklı, doğal ve helal lezzetleri tüketicilerimizle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Neden Tunafood’u Tercih Etmelisiniz?

Tuna Food GmbH, Almanya’nın önde gelen ve köklü markalarından biri olarak, 36 yıllık tecrübesini helal ve yüksek kalite standartlarında kırmızı et ve tavuk ürünleri üretimine adamış bir misyonla, siz değerli iş ortaklarımızla birlikte, bu süreçte elde ettiğimiz tecrübeyi daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Tuna Food, lezzetli şarküteri ve hazır gıda ürünleriyle bölgenizdeki talepleri karşılayacak geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. İş ortaklarımızın portföylerini genişletmelerine olanak tanıyarak, sektörde aranan ve öne çıkan bir gıda toptancısı olmalarına katkı sağlıyoruz.

Kalitemiz, helal üretim prensiplerimize olan bağlılığımız ve lezzet odaklı ürünlerimizle, müşterilerinizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için buradayız. Tuna Food olarak, birlikte daha büyük başarılara imza atmak için sizi iş ortaklarımız arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

Toptancımız Olmak İçin Hemen Başvurun

  RAKAMLARLA

  TUNA FOOD

  0
  ‘den Bugüne
  0
  ‘dan Fazla Ürün Çeşidi
  0
  Avrupa Ülkesinde
  0
  Franchise Noktası
  0
  Ana Bayi

  Üretim

  Değerlerimiz

  Hijyen

  Hammaddenin temin edilmesinden, son ürüne kadar her aşamada tüm hijyenik koşullara dikkat edilmektedir. Tüm çalışanlarımız hijyen bilinciyle hareket etmektedir.

  Helallik

  Üretim aşamalarımızın tamamında İslami usul ve hassasiyetlere dikkat ediyoruz. Tüketicilerimize helal ve güvenilir kırmızı ve beyaz et ürünleri sunuyoruz.

  Doğallık

  Ürünlerimizde glutamat ve renklendirici gibi zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz. Tüketicilerimize helal, doğal ve lezzetli kırmızı ve beyaz et ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.