1987’den bugüne

TUNA FOOD


Hakkımızda

1987 yılında Avrupa’daki Müslümanlara helal, kaliteli ve sağlıklı et ve et ürünleri sunabilme adına Tuna markası oluşturuldu.  Şarküteri alanında hızlı bir şekilde ürün portföyünü geliştiren şirketimiz, kısa sürede Avrupa’da yaşayan Müslümanların beğenisini kazanmayı başardı. Şarküteri ürünlerinin yanında, taze et, beyaz et ve dondurulmuş hazır gıdalarla da adından söz ettirmeyi ve vazgeçilmez et üreticileri arasındaki yerini aldı. Eşsiz lezzetinin yanı sıra helal esaslarına uygun üretim yapması ile Müslümanların ilk tercihleri arasında yer almayı başardı.
Şarküteri grubundaki başarı ile yetinmeyip taze et pazarındaki sıkıntıları iyi analiz eden ve bu alanda ciddi yatırımlara imza atan şirketimiz, etin her aşamasının kendi kontrolünde olduğu modern bir tesis inşâ etti. Böylelikle en kaliteli kesim hayvanlarını kendimiz seçiyor ve helal esaslarına göre kesilmesini sağlayıp yine kendi tesisimizde kendimiz işliyor ve üretiyoruz.Kendi özel tarifiyle döner üretimi de yapan ve Avrupa’nın sayılı döner üreticileri arasında yer alan şirketimiz, birçok lokanta, hotel ve benzeri işyerlerine ürün tedariği sağlamaktadır.
Helalliği, doğallığı ve tazeliği ile fark oluşturan, üretimden satış aşamasına kadar her etapta en ince detayları bile titizlikle gerçekleştiren TUNA FOOD, üretimdeki yüksek teknoloji imkanları ile kusursuz üretim bilgi ve birikimini üst düzey kaliteye dönüştürmektedir. Oluşturduğu geniş satış ağıyla Avrupa´da her noktaya ulaşmaktadır.

Misyon – Vizyon

Helalliği, doğallığı ve tazeliği ile farkını ortaya koyan, her etapta titizlikle çalışan Tuna Food, yüksek teknolojiyi, kusursuz üretimi  gerçekleştirmek için araç olarak kullanmaktadır. Oluşturduğu geniş satış ağıyla Avrupa’nın her noktasına ulaşmaktadır.

Tesislerimiz

Üretimine belirli imkanlar dahilinde Köln’de sucuk yapımıyla başlayan Tuna Food, zaman içerisinde çeşitli yatırımlar yaparak AB standartlarına uygun tesisi ve artan ürün çeşitliliğiyle beraber Avrupa’daki Müslümanların helal et ve et ürünlerine olan ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Tuna Food 2,5 milyonluk yatırımıyla Belçika’daki tesisini AB standartlarına uygun hale getirmiştir.

Rakamlarla

0
Bin m² Üretim Alanı
0
Ton Aylık Üretim
0
Personel
0
Ürün Çeşidi

HÄUFIG GESTELLTE FRAGEN

FAQ

Sie können Halal konforme, zuverlässige und köstliche Fertigprodukte, als auch Produkte aus rotem und weißem Fleisch an unseren nächstgelegenen Verkaufsstellen in Europa kaufen. Klicken Sie hier, um zu unseren nächstgelegenen Verkaufsstellen zu gelangen.

Weil; Halal und Natürlichkeit unsere Grundwerte sind, die wir unseren Verbrauchern anbieten und die uns von anderen Herstellern abheben. In all unseren Produktionsphasen legen wir großen Wert auf Hygiene und Natürlichkeit. Wir freuen uns, unseren Verbrauchern gesunde, natürliche und halal konforme Aromen ohne Zusatz von Glutamat und anderen schädlichen Zusatzstoffen zu bieten.

Das trockene Rupfen ist das Entfernen der Federn des nach islamischen Methoden geschlachteten Huhns ohne Verwendung eines Verbrühungskessels und Wasser, welches mit Medikamenten versetzt und hochtemperiert ist. Es gibt keine Bakterien, Staub und Verunreinigungen in Hühnern, die trocken gerupft werden. Daher wird den Verbrauchern ein saubereres, hygienisches und gesundes Produkt angeboten.

Mononatriumglutamat, im Volksmund als chinesisches Salz bekannt, wird verwendet, um viele Produkte, insbesondere Fast-Food-Produkte, zu würzen. Es unterdrückt das Sättigungsgefühl und verursacht Krankheiten wie Fettleibigkeit, Parkinson und Alzheimer. Daher wirkt es sich negativ auf die menschliche Gesundheit aus. Für Ihre Gesundheit verwenden wir als Tuna Food in keinem unserer Produkte Mononatriumglutamat Denn Ihre Gesundheit und Ihre Werte sind uns wichtig.