1987’den Beri

Tuna Food, Almanya’nın önde gelen ve köklü markalarından biri olarak, 36 yıllık tecrübesini helal ve yüksek kalite standartlarında kırmızı et, tavuk ürünleri ve döner ürünleri üretimine adamış bir misyonla, siz değerli iş ortaklarımızla birlikte, bu süreçte elde ettiğimiz tecrübeyi daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. 

Deneyimli aşçılarımız tarafından özenle hazırlanan döner çeşitlerimiz, mutfağınızda mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında geliyor. Doğal, kaliteli ve sağlıklı Tuna Food ürünleri ile işletmenize değer katın. 

İş Ortaklığı İçin Hemen Başvurun

  TOSUN YAPRAK DÖNER

  Dana eti, yapraklar halinde kesilir çeşitli baharatlar ve soslarla terbiye edilerek döner olarak hazırlanır. Daha sonra dondurularak istenildiği zaman pişirilmeye hazır hale getirilir.  TUNA Food kalitesiyle müşterilerinize güvenilir ve tadına doyum olmaz bir deneyim sunun.

  SPEZIAL DÖNER

  Dana eti ve kıyması zengin baharat çeşitleriyle hazırlanıp terbiye edilir. Uygun koşullarda dondurularak istenildiği zaman pişirilmeye hazır hale getirilir. Tuna Food kalitesiyle müşterilerinize güvenilir ve tadına doyum olmaz bir deneyim yaşatın.

  TOSUN KIYMA DÖNER

  %100 Dana kıyma aromatik baharatlar ile karıştırılarak dinlenmeye bırakılır. Daha sonra şekillendirme işlemi yapılarak dondurulur ve pişirilmeye hazır hale gelir. Tuna Food kalitesiyle müşterilerinize güvenilir ve tadına doyum olmaz bir deneyim yaşatın.

  TAVUK DÖNER

  %100 tavuk budu baharat ve soslarla karıştırılarak terbiye edilir. Bu işlemin ardından şekil verme işlemi yapılır ve dondurulur. Tuna Food kalitesiyle müşterilerinize güvenilir ve tadına doyum olmaz bir deneyim yaşatın.

  RAKAMLARLA

  TUNA FOOD

  0
  ‘den Bugüne
  0
  ‘dan Fazla Ürün Çeşidi
  0
  Avrupa Ülkesinde
  0
  ‘den Fazla Satış Noktası

  Üretim

  Değerlerimiz

  Hijyen

  Hammaddenin temin edilmesinden, son ürüne kadar her aşamada tüm hijyenik koşullara dikkat edilmektedir. Tüm çalışanlarımız hijyen bilinciyle hareket etmektedir.

  Helallik

  Üretim aşamalarımızın tamamında İslami usul ve hassasiyetlere dikkat ediyoruz. Tüketicilerimize helal ve güvenilir kırmızı ve beyaz et ürünleri sunuyoruz.

  Doğallık

  Ürünlerimizde glutamat ve renklendirici gibi zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz. Tüketicilerimize helal, doğal ve lezzetli kırmızı ve beyaz et ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.