Neden Tunafood?

Helal ve doğal lezzetimiz tüketicilerimize sunduğumuz temel değerlerimizdir. Biz de bu değerlere uygun olarak üretip tüketicilerimize sunuyoruz. Hammadde kalitesinden hijyene, doğallıktan lezzete kadar tüm aşamalarda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Glutamat ve diğer zararlı katkı maddelerinden uzak, sağlıklı, doğal ve helal lezzetleri tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Büyüyen üretim ve satış ağımızla tüketicilerimize sağlıklı, helal ve doğal ürünler sunmanın yeni ve hızlı yollarını arıyoruz.

Franchise Başvurusu


  SAYILARLA

  TUNA FOOD

  0
  ‘den bu güne
  0
  Franchise Noktası

  Üretim

  Değerlerimiz

  Hijyen

  Hammaddenin temin edilmesinden, son ürüne kadar her aşamada tüm hijyenik koşullara dikkat edilmektedir. Tüm çalışanlarımız hijyen bilinciyle hareket etmektedir.

  Helallik

  Üretim aşamalarımızın tamamında İslami usul ve hassasiyetlere dikkat ediyoruz. Tüketicilerimize helal ve güvenilir kırmızı ve beyaz et ürünleri sunuyoruz.

  Doğallık

  Ürünlerimizde glutamat ve renklendirici gibi zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz. Tüketicilerimize helal, doğal ve lezzetli kırmızı ve beyaz et ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  FAQ

  Tuna Metzgerei Modeli, Tuna Food taze et, beyaz et ve şarküteri ürünlerinin kolaylıkla bulunabileceği, belli standartlar çerçevesinde kasap mağazası konseptidir. Her büyüklükte mağaza ile uygulanabilen Tuna Metzgerei konseptini dilerseniz marketinizin bir bölümü dönüştürerek de uygulayabilirsiniz. Yüksek standartlarda geliştirdiğimiz Tuna Metzgerei konsepti tüm Avrupa genelinde yaygın bir marka olan Tuna Food ürünlerini müşterilerine daha kolay ulaştırma ve iş ortaklarımıza maksimum kazanç sağlama amacıyla geliştirilmiştir.

  Tuna Metzgerei Modeli‘nde, Tuna Food tarafından üretimi yapılan; şarküteri, beyaz et, kırmızı et ve hazır gıdalar olmak üzere tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. Mağaza büyüklüğü ve kapasitesi çerçevesinde ürünlerin hazırlanması ve saklanması için gerekli olan alanlar alanında uzman iç mimarlık ekipleri tarafından tasarlanmıştır.

  • İş ortakları için maksimum karlılık ve güvenli bir yatırım imkanı
  • Tuna Food markasına duyulan güven
  • Avrupa’da yaygın olarak bilinirliği bulunan ve tüketicinin güvenini kazanmış bir marka olması
  Adım 1: Web sitemizden Tuna Metzgerei başvuru formunu doldurun. 
  Adım 2: Ekiplerimiz sizinle iletişime geçip ziyaret ediyor ve kasap olarak yatırım yapmak istediğiniz alanı yerinde inceliyor.
  Adım 3: Mağaza alanının büyüklüğüne göre ihtiyaçları tespit edilip gerekli iş ortaklığı süreçleri başlatılır. 
  Adım 4: Mağaza hazır hale geldiğinde Tuna Food müşterilerine duyurur ve satış noktaları uygulamasına ekler. 
  Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuna Metzgerei Modeli‘ne başvurmak için tıklayınız.