Size Çok Yakınız

ŞİMDİ EN YAKIN NOKTAYI KEŞFEDİN


{{place.title}}

{{place.address}}

Harita

SIKÇA SORULAN SORULAR

FAQ

Helal, Güvenilir, Lezzetli Tuna Food Şarküteri, Hazır Ürünler, Kırmızı ve Beyaz Et ürünlerini Avrupa’da sizlere en yakın Satış Noktalarımızdan temin edebilirsiniz. Size en yakın Satış Noktalarımız için tıklayınız.

Çünkü; helallik ve doğallık, tüketicilerimize sunduğumuz ve bizi diğer üreticilerden ayıran temel değerlerimizdir. Üretim aşamalarımızın tamamında hiyjene ve doğallığa büyük bir önem veriyoruz. Glutamat ve diğer zararlı katkı malzemelerinden uzak sağlıklı, doğal ve helal lezzetleri tüketicilerimizle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Kuru yolum, İslami usullere göre kesimi yapılan tavuğun, haşlama kazanı, ilaçlı ve yüksek sıcaklıkta su kullanılmadan tüylerinin temizlenmesi işlemidir. Kuru yolum işlemi uygulanan tavuklarda bakteri, toz ve necaset bulunmaz. Dolayısıyla tüketicilere daha temiz, hijyenik ve sağlıklı bir ürün sunulmuş olur.

Halk arasında Çin tuzu olarak bilinen Monosodyum Glutamat, başta fast food ürünleri olmak üzere birçok üründe tat vermek için kullanılıyor. Doyma hissini baskılıyor, obezite, Parkinson ve Alzheimer gibi hastalıklara sebep oluyor. Dolayısıyla insan sağlığını olumsuz olarak etkiliyor. Tuna Food olarak, sizin sağlığınız için ürünlerimizin hiçbirinde Monosodyum Glutamat kullanmıyoruz. Sağlığınıza ve değerlerinize önem veriyoruz.