33 yıllık deneyimimiz ile sizlere çözüm ortağı olmaya

devam ediyoruz…

SIKÇA SORULAN SORULAR

FAQ

Tuna Metzgerei Modeli, Tuna Food taze et, beyaz et ve şarküteri ürünlerinin kolaylıkla bulunabileceği, belli standartlar çerçevesinde kasap mağazası konseptidir. Her büyüklükte mağaza ile uygulanabilen Tuna Metzgerei konseptini dilerseniz marketinizin bir bölümü dönüştürerek de uygulayabilirsiniz.  Yüksek standartlarda geliştirdiğimiz Tuna Metzgerei konsepti tüm Avrupa genelinde yaygın bir marka olan  Tuna Food ürünlerini müşterilerine daha kolay ulaştırma ve iş ortaklarımıza maksimum kazanç sağlama amacıyla geliştirilmiştir.

Tuna Metzgerei Modeli‘nde, Tuna Food tarafından üretimi yapılan; şarküteri, beyaz et, kırmızı et ve hazır gıdalar olmak üzere tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. Mağaza büyüklüğü ve kapasitesi çerçevesinde ürünlerin hazırlanması ve saklanması için gerekli olan alanlar alanında uzman iç mimarlık ekipleri tarafından tasarlanmıştır.

  • İş ortakları için maksimum karlılık ve güvenli bir yatırım imkanı
  • Tuna Food markasına duyulan güven
  • Avrupa‘da yaygın olarak bilinirliği bulunan ve tüketicinin güvenini kazanmış bir marka olması
Adım 1: Web sitemizden Tuna Metzgerei başvuru formunu  doldurun. 
Adım 2: Ekiplerimiz sizinle iletişime geçip ziyaret ediyor ve kasap olarak yatırım yapmak istediğiniz alanı yerinde inceliyor.
Adım 3: Mağaza alanının büyüklüğüne göre ihtiyaçları tespit edilip gerekli iş ortaklığı süreçleri başlatılır. 
Adım 4: Mağaza hazır hale geldiğinde Tuna Food müşterilerine duyurur ve satış noktaları uygulamasına ekler. 
Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve Tuna Metzgerei Modeli‘ne başvurabilirsiniz.